Kontakt os

Sidder du med et spørgsmål eller har du brug for hjælp, så er du altid velkommen til at kontakte et medlem af bestyrelsen, som kan hjælpe dig på rette vej. 

Du finder kontaktoplysninger på bestyrelsen herunder.

Bestyrelsen

Formand

Ole M. Nielsen
Mobil: 24 64 23 10
E-mail: ole@ulstedskytteforening.dk

Næstformand

Søren N. Jensen
Mobil: 21 62 25 05
E-mail: soren@ulstedskytteforening.dk

Kasserer

Henning Mortensen
Mobil: 26 37 46 05
E-mail: henning@ulstedskytteforening.dk

Sekretær

Rikke K. Hansen
Mobil: 20 22 02 40
E-mail: rikke@ulstedskytteforening.dk

Bestyrelsesmedlem

Karsten Hansen
Mobil: 24 98 81 75
E-mail: karsten@ulstedskytteforening.dk

Bestyrelsesmedlem

Anders Rasmussen
Mobil: 26 79 00 14
E-mail: anders@ulstedskytteforening.dk

Bestyrelsesmedlem

Maria Nørregaard
Mobil: 23 26 11 59
E-mail: maria@ulstedskytteforening.dk

Suppleant

Louise Niemann Anderson
Mobil: 22 64 99 31
E-mail: louise@ulstedskytteforening.dk